Ponúkajte v 3D

BYTY, DOMY, KOMERČNÉ NEHNUTEĽNOSTI ? 

Trh s nehnuteľnosťami sa neustále vyvíja a napreduje, nehnuteľností v ponuke na internete pribúdajú geometrickým radom, zvlášť vtedy, ak sa niektorí predávajúci, či prenajímatelia rozhodnú spolupracovať s viacerými sprostredkovateľmi. Najmä preto je kvalita prezentácie predávanej, či prenajímanej nehnuteľnosti veľmi dôležitá. 

  • Kvalitná fotodokumentácia
  • Prezentujte ju v 3D - Virtuálna prehliadka umožní potenciálnym záujemcom nahliadnúť do nich z pohodlia domova, či kancelárie, či už sú vzdialení pár metrov, alebo tisícky kilometrov. Prehliadka poskytuje ucelený pohľad na danú nehnuteľnosť a tým, že ukazuje nehnuteľnosť so všetkými detailami, šetrí čas Váš aj záujemcov, ktorí si už nehnuteľnosť obhliadli «na nečisto» a na obhliadku idú s vedomím do čoho idú a s potrebou verifikovať si virtuálno s realitou. Vaša nehnuteľnosť tak bude pre záujemcov počas inzerovanie k dispozícii neustále.
  • Prezentujte ju v YouTube - Vídeo zo záznamu okolia prepojené s vídeom z 3D, popis nehnuteľnosti
  • okrem kvality prezentácie je nevyhnutné aj dobré nastavenie Realizačnej, respektíve "realizovateľnej" ceny. To obzvlášť v dobe, keď je v mnohých kategóriách nehnuteľností viac ponúk ako dopytu, vplýva na jej primerane rýchlu likviditu.