Reštauračné priestory

Slovenčina

Štýlová reštaurácia TARPAN 400m2 + TERASA 200m, pozemok 939m2, Petržalka, pri Dostihovej dráhe a Ekonomickej univerzite, cca 120 miest + letná terasa, bez tiarch, vlastník je neplatca DPH
Predaj reštaurácie TARPAN – samostatne stojaceho objektu s pozemkom s kompletným prevádzkovým a technologickým vybavením v lukratívnej lokalite mestskej časti Petržalka v tesnej blízkosti Dostihovej dráhy a Ekonomickej univerzity, ulica Májová, okres Bratislava V.
Výmera podlahovej plochy objektu je cca 400m2 + terasa, celková plocha pozemku je 939m2, z toho zastavaná plocha pod objektom je 436m2 + ostatné plochy o výmere 503m2. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, aktuálne je reštaurácia mimo prevádzky.
Kapacita reštaurácie je cca 120 miest + letná terasa s murovaným grilom. Zásobovanie prevádzky je riešené v zadnej časti objektu s nakladacou rampou a dostatočným manipulačným priestorom s možnosťou zastrešenia a uzavretia.
Interiér reštaurácie je prevedený v jedinečnom štýle s dôrazom na použitie kvalitných materiálov a prepracovanosť detailov s prvkami koloniálneho štýlu a umeleckými artefaktmi so symbolikou konských dostihov, ktoré umocňujú unikátnu atmosféru priestoru.
Dispozične Reštaurácia TARPAN pozostáva zo suterénu, prízemia a podkrovia. Suterén: pozostáva z jednej miestnosti – skladu s mraziacimi boxmi, svetlá výška je 2,60m a zastavaná plocha (4,50 x 6,35) = 28,58m2. Prízemie: pozostáva z reštauračnej časti s barovým pultom a zázemím pozostávajúcim z kuchyne, umyvárne, skladov, sociálnych zariadení pre návštevníkov samostatne pre mužov a pre ženy, ako aj pre personál. Celé prízemie je riešené ako bezbariérové, pôdorys prízemia je nepravidelného tvaru, svetlá výška je 3,70m, po kopulu 6,20m, po striešku kopuly 7,61m. Zastavaná plocha prízemia je 295,00m2. Podkrovie: vstup do podkrovia je z dvora dreveným schodiskom, pôvodne bolo podkrovie riešené ako byt, v súčastnosti je využívané ako kancelárie. Podkrovie pozostáva z otvoreného priestoru kancelárie s kuchynským kútom a kúpeľne.
Kapacita, zariadenie a vybavenie reštaurácie je vhodné na organizovanie aj väčších spoločensko-gastronomických podujatí (svadby, promócie, firemné eventy, večierky, narodeninové párty...vrátane profesionálneho cateringu.)
Priestory reštaurácie sú klimatizované. Príslušenstvom objektu vrátane vonkajších úprav je: - oplotenie pozemku (čiastočne murovaný a čiastočne drevený plot) - spevnené plochy vybudované zo zámkovej dlažby, ukladané do pieskového lôžka o celkovej výmere 215m2/letná terasa s grilom a posedením, - záhonové obrubníky lemujúce z časti zámkovú dlažbu v celkovej dĺžke 103m2, - altánok, drevený, samostatne stojaci s pultovou strechou pôdorysne 8-uhoľníkového tvaru o priemere 7,50m, zastavaná plocha altánku je 44,18m2, svetlá výška v strede je 2,81m.
Parkovanie pre návštevníkov je možné na parkovisku priamo pred vchodom do reštaurácie. Reštaurácia je pripravená na novú prevádzku bez nutnosti ďalších investícií.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o. Volajte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 100 105,  e-mail:  ivmoreal@ivmoreal.sk

Plocha: 
939.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Predaj štýlového gastronomického zariadenia - kaviarne s cukrárňou v novostavbe bytového domu, ul. Slávičie údolie, v lukratívnej lokalite Starého Mesta v blízkosti Horského parku, cca 150m od zastávky trolejbusu pri ZŠ Mudroňova. Kaviareň je situovaná na dvoch podlažiach, odbytová čast a priestor kuchyne na prízemí a soc. zariadenie (toalety pre klientov + toalety a šatňa pre personál), cukrárenská výrobňa + skladové priestory sa nachádzajú v suteréne domu. Objekt je kompletne vybavený technologickým zariadením (v objekte je nezávislá cukrárenská výrobňa a kuchyňa so špičkovým technologickým gastro zariadením plne využiteľným na prevádzkovanie reštaurácie ). Výmera podlahovej plochy zariadenia spolu je 276m2. Kaviareň sa predáva aj s mobiliárom (zariadením a nábytkom). Lokalita je charakteristická hustou zástavbou nových bytových a rodinných domov vyššieho štandardu s lukratívnou klientelou. V tesnom susedstve domu sú už skolaudované a obývané novostavby bytových domov na Tichej, Svetlej a Bartókovej ul., ako aj bytové domy v spodnej časti Slávičieho údolia pred križovatkou s Mlynskou dolinou.
Ďalšie informácie na vyžiadanie v RK  / +421905100105

© COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Plocha: 
276.00 m2
Typ inzerátu: 
Typ nehnuteľnosti: 
Odoberať RSS - Reštauračné priestory