Nábrežie arm. Gen. Ľ. Svobodu

Nedefinované

Predaj 3 izb. bytu v lukratívnej lokalite Starého Mesta v tesnej blízkosti Dunajskej promenády, v TEHLOVOM bytovom dome na Nábreží arm. gen. Ludvíka Svobodu na skok do absolútneho centra mesta. 

Výmera podlahovej plochy bytu je 98,56m2 vrátane plochy loggie a balkóna (spolu cca 13m2).
K bytu patrí pivničná kobka v suteréne domu o výmere cca 1,6m, byt je situovaný na 1/2 posch. tehlového bytového domu (pod bytom sa nachádza prízemný byt), dom je bez výťahu. Okná bytu sú situované na tri strany s prevažujúcou JZ orientáciou (obývačka a loggia). Byt prešiel kompletnou nadštandardnou rekonštrukciou vrátane výmeny všetkých rozvodov, elektroinštalácie a čiastočnej úpravy dispozičného riešenia.. Interiér bytu je prevedený v modernom nadčasovom štýle s dôrazom čisté línie a prepracovanosť detailov. Pri rekonštrukcii bytu boli v byte použité nadštandardné materiály, dizajnová sanita a technologické zariadenia od renomovaných výrobcov....v izbách sú položené vysokokvalitné plávajúce podlahy, v ostatných častiach bytu je položená keramická dlažba. Príjemnú atmosféru interiéru dotvárajú podhľady so štýlovým bodovým osvetlením a lícový obklad v obývačke. K dispozícii je elegantná kuchynská linka na mieru vo vysokom lesku so zabudovanými spotrebičmi vyššieho radu. Byt je napojený na centrálne vykurovanie (v byte sú nové radiátory nemeckého výrobcu), ohrev vody zabezpečuje plynový prietokový ohrievač v kúpeľni.
Výhodou bytu je priestranná kuchyňa so samostatnou komorou/špajzou, všetky tri izby sú samostatné nepriechodné každá so vstupom z chodby, komfortná kúpeľňa a toaleta s podomietkovým wc geberit sú zvlášť. Vstup na loggiu je z obývačky, vstup na balkón je z kuchyne. ==== V bytovom dome je 9 bytov, na každom podlaží domu sú tri byty. Dom má novú vstupnú bránu, schránky a nové plastové okná na schodisku. Parkovanie pre vlastníkov bytov v dome je zabezpečené v spoločnom dvore domu, resp. na verejnom priestranstve pred bytovým domom.
Dom je situovaný v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta, hneď oproti Dunajského nábrežía. V blízkosti domu sa nachádzajú nadštandardné prevádzky obchodu a služieb charakteristické pre centrálne zóny miest. Komplexné nákupné možnosti zabezpečuje obchodná galéria CUBICON v Mlynske doline a KAUFLAND na Patrónke vo vzdialenosti cca 3 min. autom. Športovci a rodiny s deťmi ocenia bezprostrednú blízkosť Dunajskej hrádze s cyklotrasou a tenisové kurty pri Habánskom Mlyne cca dve min. autom v Mlynskej doline.

Volajte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk
© Text, obrázky, fotografie a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

 

Cena: 
239 900,00 €
Plocha: 
98.56 m2
Typ inzerátu: 
Typ nehnuteľnosti: 
Odoberať RSS - Nábrežie arm. Gen. Ľ. Svobodu