Holubyho

Nedefinované

Predaj rodinnej vily s jedinečným pozemkom 1179m2 na Holubyho ul. v lukratívnej rezidenčnej lokalite Starého Mesta pod Slavínom a Horským parkom. Na pozemku sú postavené dva samostatne stojace objekty, obidva objekty sú napojené na všetky IS a sú zateplené.
Celková úžitková plocha obidvoch objektov spolu je 404,23 m2.
1. objekt: 3 podlažná 7 izb. rodinná vila Rodinná vila bola skolaudovaná v r. 2008 a vznikla rekonštrukciou a nadstavbou pôvodného rodinného domu Pozostáva zo 7 obytných miestností (izieb) a príslušenstva, disponuje priestrannou kuchyňou, 3 kúpeľňami, halou a terasou, je čiastočne klimatizovaná... 3D Prehliadka Hlavného objektu 
2. objekt: prístavba v prednej časti pozemku Prístavba je samostatný dvojpodlažný objekt a pozostáva z nadštandardne priestrannej garáže pre 4-5 vozidiel na 1.NP s vjazdom z ulice a 3-izbovej bytovej jednotka s príslušenstvom a samostatným vchodom na 2.NP objektu. 3D Prehliadka Vstupného objektu
Pozemok o výmere 1.179 m2 je oplotený, mierne svahovitý až svahovitý, s terénnymi úpravami s prevládajúcou pôvodne vysadenou zeleňou (pôvodné ihličnany, okrasné dreviny a kry, ovocné stromy...). Orientácia pozemku je juhovýchodná, z časti pozemku aj z vily je nádherný panoramatický výhľad na mesto.
Okolie je charakteristická zástavbou reprezentačných rodinných a firemných sídiel, v tesnej blízkosti vily sa nachádzajú rezidencie ambasád, diplomatických zborov a zahraničných obchodných zastupiteľstiev. Exkluzívnosť lokality je daná taktiež množstvom zelene, vysokou mierou bezpečnosti bývania v lokalite, ako aj minimálnym vplyvom negatívnych faktorov spojených s bývaním v centre (hluk a smog). Vila sa nachádza v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta a do Horského parku.
Nehnuteľnosť je vhodná na kúpu aj ako viacgeneračné rodinné sidlo alebo sídlo firmy na TOP ADRESE.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Cena: 
1 690 000,00 €
Plocha: 
404.23 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 
Odoberať RSS - Holubyho