Financovanie kúpy nehnuteľnosti

Kúpa domu alebo bytu je pravdepodobne najdrahšie investícia v živote väčšiny z nás. Aby sme sa mohli stať vlastníkom nehnuteľnosti a splnili si tak sen vlastniť "domov", musíme si obvykle požičať. To, kto bude financovať našu nehnuteľnosť, je veľmi dôležité a v ideálnom prípade nám to môže v priebehu rokov splácania ušetriť aj desiatky tisíc eúr. Vyznať sa v spleti ponúk nie je vždy jednoduché a častokrát je jednoduchšie osloviť finančného poradcu. Ak sa nachádzate v tomto štádiu procesu, opýtajte sa nás, radi Vám pripravíme niekoľko konkurenčných ponúk a Vy si už len vyberiete.

Sprostredkovanie hypotekárnych úverov

Doplnkovou činnosťou našej firmy je prostredkovanie hypotekárnych úverov. Vypracujeme Vám viac konkurenčných úverových ponúk od bánk s ktorými spolupracujeme, Vy si len vyberiete tú najvýhodnejšiu. Máme dlhoročné skúsenosti a veľmi vysokú úspešnosť pri schvaľovaní úverov.

Viac o sprostredkovaní hypotéky

Sprostredkovanie podnikateľských úverov

Preveríme možnosti finacovania Vášho podnikania vo väčšine bánk na Slovensku.
Sprostredkujeme úvery, nielen na kúpu nehnuteľností. ale aj investičné úvery, kontokorent, faktoring, bankovú záruku a podobné.

Viac o podnikateľskom úvere

Sprostredkovanie spotrebiteľských úverov

Diskrétne, rýchlo a s minimom dokladovania Vám sprostredkujeme spotrebný úver, bez preukazovania účelu použitia finančných prostriedkov .

Viac o spotrebiteľských úveroch

Sprostredkovanie leasingu

Oslovením viacerých našich leasingových partnerov Vám sprostredkujeme najvýhodnejšie podmienky nielen leasingu nehnuteľností, ale aj leasingu vozového parku a technológií.

Viac o sprostredkovaní leasingu