Predaj

Slovenčina
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, izba - balkón
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, kúpelňa
Penzión v Pezinku, kúpelňa
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, vstup poschodie
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, kúpelňa
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, kúpelňa
Penzión v Pezinku, chodba
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, kúpelňa
Penzión v Pezinku, kúpelňa
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, izba
Penzión v Pezinku, chodba
Penzión v Pezinku, chodba
Penzión v Pezinku, jedáleň
Penzión v Pezinku, jedáleň
Penzión v Pezinku, jedáleň
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie - parkovanie
Penzión v Pezinku, nádvorie - parkovanie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie
Penzión v Pezinku, nádvorie - grill
Penzión v Pezinku, nádvorie - jazierko
Penzión v Pezinku, nádvorie - jazierko a terasa

Rodinný penzión s pozemkom 947m2 s kapacitou 21 lôžok v širšom centre Pezinka na Bratislavskej ul., parking pre 8 áut, vírivka, bazén, variabilné možnosti využitia, NADŠTANDARD penzión je umiestnený v zástavbe rodinných domov. Kolaudácia penziónu prebehla v roku 2001, objekt bol pôvodne projektovaný ako rodinný dom, v štádiu hrubej stavby bol projekt pozmenený a objekt dostavaný ako ubytovacie zariadenie – penzión rodinného typu. Do prevádzky bol daný v roku 2001. === Celková ubytovacia kapacita penziónu je 21 pevných postelí (lôžok) plus 2 pevné prístelky a 3 rozkladacie postele. === Objekt je murovaný, tehlový: Wienerberger - Porotherm, zateplený 10cm vrstvou polystyrénu, strešná krytina - Bramac, strop je zaizolovaný 20cm- minerálnou vatou, kúrenie je ústredné/radiátory, s dvomi novými plynovými kotlami, objekt je napojený na alarm. Penzión je napojený na všetky IS a pozostáva zo suterénu s technickými miestnosťami kotolňa, sklad bielizne a dvoch nadzemných podlaží, celková úžitková plocha objektu je cca 400m2.  

  • Dispozičné riešenie: Na prízemí objektu sa nachádza vstupná časť s recepciou, schodisko, toalety pre návštevníkov, odbytová časť pozostávajúca z dennej kaviarne na podávanie raňajok formou švédskych stolov, z kaviarne je vstup na záhradnú terasu (priestor kaviarne je možné využiť aj ako školiacu miestnosť s multiprojektorom s kapacitou 20 stoličiek), kuchyňa na prípravu raňajok, resp. minútiek so zázemím, 5 izieb (z toho 4 dvojposteľové a jedna jednoposteľová izba), každá izba s vlastnou kúpeľňou.. umývadlo, sprchový kút alebo vaňa a toaleta. Poschodie pozostáva z 5 dvojposteľových izieb so zázemím a stavebne oddelenej relaxačnej zóny so samostatným vstupom oblúkovým schodiskom z exteriérovej časti - záhrady objektu. Relaxačnú zónu tvorí izba s dvojposteľou, kúpeľňou a kuchynkou, vírivka a bazén s protiprúdom. Interiér penziónu, kaviareň aj ubytovacia časť - izby sú kompletne zariadené kvalitným nábytkom na mieru z masívu v elegantnom harmonickom štýle s dôrazom na prepracovanosť detailov, v kúpeľniach je položená kvalitná dlažba, obklady a značková sanita..atmosféru podčiarkujú a dotvárajú kvalitné interiérové textílie, posteľná bielizeň, drobné dekorácie a doplnky v rustikálnom štýle.
  • K dispozícii návštevníkom je pohodlné parkovanie na spevnenej ploche so zámkovou dlažbou na pozemku, resp. vo dvore hneď vedľa objektu pre minimálne 8 áut. Pozemok je upravený, zámková dlažba, oplotený, s trávnikom, drevinami a okrasnou výsadbou, so záhradným murovaným krbom a posedením na grillparty... Počas letnej sezóny je možné využiť záhradné ležadlá a húpačku pre 4 osoby. K exteriérovému vybaveniu objektu patrí murovaný prístrešok na uskladnenie mimosezónnych vecí a záhradného nábytku a studňa na zavlažovanie záhrady.

Penzión má vynikajúce hodnotenie v rámci nadnárodného ubytovacieho portálu booking.com, predáva sa aj so zariadením, dohoda na cene možná. Okrem toho má potenciál na rozšírenia lôžkovej kapacity stávajúceho penziónu, vytvorenie napríklad Veterinárnej kliniky, Firemného priestoru pre Team building, ...
VIDEO: https://www.facebook.com/IVMOREAL/videos/1342781449092398/

Pôdorysy, prípadne ďalšie podklady na vyžiadanie v RK.

© COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Plocha: 
400.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Predaj unikátneho trojpodlažného historického domu po komplexnej obnove fasády a vnútorných priestorov so zachovaním dobových architektonických stavebných prvkov v centre obce Svätý Jur pri Bratislave. Výmera úžitkovej plochy priestoru je cca 600m2. Dom je kamenný, s pôvodnými kamennými múrmi až do 1. poschodia, okrem niekoľkých tehlových priečok. Prízemie je kompletne s klenbami, ktoré na 1. poschodí ostali už iba v dvoch miestnostiach. Pri rekonštrukcii v rokoch 1982-1985 bola väčšina vápenno pieskových omietok nahradená novými tiež vápenno-pieskovými. Pri poslednej väčšej úprave - rekonštrukcii v rokoch 2004 - 2007 bola na pôvodné vápenno-pieskové omietky aplikovaná tzv. sieťka s paropriepustnou tenkou vrchnou vrstvou. Krov domu je pôvodný s vymenenou strešnou krytinou tzv. bobrovkou v roku 2006. Jeho vek sa odhaduje na cca 170 rokov, pretože pôvodný krov zhorel pri veľkom požiari v roku 1856.

Objekt je stavebne a účelovo koncipovaný ako obytný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. 

  • Prvou je 1-izbový byt na prízemí, ktorý je stavebne oddelený od zvyšku domu.
  • Druhou obytnou jednotkou je viac izbový obytný priestor, ktorý sa rozkladá na dvoch podlažiach.

Zámerom pri vytváraní tohto obytného priestoru bolo integrálne prepojenie medzi prízemím a 1. poschodím, tak aby tvorili jeden viacúčelový plne funkčný obytný celok. Tento zámer bol realizovaný dvomi významnými stavebnými zásahmi.
Prvým bolo zamurovanie pôvodného vstupu na schodisko do 1. poschodia, ktorý bol z podjazdu. V spodnej časti tohto zamurovania vznikol priestor na umiestnenie merača spotreby plynu a smetných nádob. Tento priestor je krytý kópiou dobovej barokovej mreže.
Druhým stavebným zásahom bolo prebúranie otvoru v náprotivnej stene oproti pôvodnému vstupu z podjazdu v prízemí tejto časti. Na vyrovnanie výškového rozdielu bolo na prízemí vytvorené schodisko so 4 stupnicami v interiéri domu, ktoré zlomom pokračuje pôvodným schodiskom na 1. poschodie. Pôvodné schodisko (v šírke cca 1m) bolo rozšírené na súčasnú šírku cca 2 m. Za účeom zabezpečenia dostatočného prístupu svetla na schodisko, bol vybúraný okenný otvor v úrovni prvého zlomu schodiska (ktorý je identický pre pôvodné a nové schodisko do 1. poschodia). Na prvom poschodí bola vytvorená priestranná miestnosť cez celú hĺbku domu od uličnej až po záhradnú fasádu. Tento priestor sa pôvodne skladal z viacerých miestností, ktoré boli postupne vstavané medzi dve nosné priečky. Nosné priečky sú na prízemí tvorené stenami prejazdného podjazdu a pokračujú až na úroveň povaly.
Pretože bolo potrebné zjednotiť existujúce plafóny, bol na úrovni povaly vybudovaný železobetónový nosník cez celú hĺbku domu a naň boli jednotlivé povaly zavesené pomocou záchytov zo stavebného železa (roxor). Ostatné stavebné zásahy sú reprezentované buď otvorením pôvodne zamurovaných stavebných otvorov, prípadne ich rozšírením/zúžením, pričom nad každým otvorom boli ako nosníky vytvorené železobetónové segmenty. Dom (okrem stodoly) je kompletne podpivničený pivnicami, ktoré majú klenby. Avšak pod altánkom pred stodolou sa nachádza ešte jedna pivnica, ktorá bola vybudovaná ako železobetónová konštrukcia, pravdepodobne okolo roku 1940. Dom je napojený na všetky IS, okrem vody z verejnej siete je k dispozícii na pozemku vlastná studňa hlboká 10m stavaná z kameňa, na ktorú je napojený automatický zavlažovací systém na polievanie záhrady. Vykurovanie domu vrátane prípravy teplej vody je zabezpečené kondenzačným plynovým kotlom s tromi samostatnými okruhmi. Dom je pripojený na pevnú tel. linku, rozvod UPC a má taktiež vlastnú satelitnú anténu so 4 rozvodmi.

Objekt je vhodný na kúpu aj na investičné účely pre náročného klienta.

*Ďalší detailný popis nehnuteľnosti.
© COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Cena: 
0,00 €
Plocha: 
600.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Predaj 3 izb. bytu v lukratívnej lokalite Starého Mesta v tesnej blízkosti Dunajskej promenády, v TEHLOVOM bytovom dome na Nábreží arm. gen. Ludvíka Svobodu na skok do absolútneho centra mesta. 

Výmera podlahovej plochy bytu je 98,56m2 vrátane plochy loggie a balkóna (spolu cca 13m2).
K bytu patrí pivničná kobka v suteréne domu o výmere cca 1,6m, byt je situovaný na 1/2 posch. tehlového bytového domu (pod bytom sa nachádza prízemný byt), dom je bez výťahu. Okná bytu sú situované na tri strany s prevažujúcou JZ orientáciou (obývačka a loggia). Byt prešiel kompletnou nadštandardnou rekonštrukciou vrátane výmeny všetkých rozvodov, elektroinštalácie a čiastočnej úpravy dispozičného riešenia.. Interiér bytu je prevedený v modernom nadčasovom štýle s dôrazom čisté línie a prepracovanosť detailov. Pri rekonštrukcii bytu boli v byte použité nadštandardné materiály, dizajnová sanita a technologické zariadenia od renomovaných výrobcov....v izbách sú položené vysokokvalitné plávajúce podlahy, v ostatných častiach bytu je položená keramická dlažba. Príjemnú atmosféru interiéru dotvárajú podhľady so štýlovým bodovým osvetlením a lícový obklad v obývačke. K dispozícii je elegantná kuchynská linka na mieru vo vysokom lesku so zabudovanými spotrebičmi vyššieho radu. Byt je napojený na centrálne vykurovanie (v byte sú nové radiátory nemeckého výrobcu), ohrev vody zabezpečuje plynový prietokový ohrievač v kúpeľni.
Výhodou bytu je priestranná kuchyňa so samostatnou komorou/špajzou, všetky tri izby sú samostatné nepriechodné každá so vstupom z chodby, komfortná kúpeľňa a toaleta s podomietkovým wc geberit sú zvlášť. Vstup na loggiu je z obývačky, vstup na balkón je z kuchyne. ==== V bytovom dome je 9 bytov, na každom podlaží domu sú tri byty. Dom má novú vstupnú bránu, schránky a nové plastové okná na schodisku. Parkovanie pre vlastníkov bytov v dome je zabezpečené v spoločnom dvore domu, resp. na verejnom priestranstve pred bytovým domom.
Dom je situovaný v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta, hneď oproti Dunajského nábrežía. V blízkosti domu sa nachádzajú nadštandardné prevádzky obchodu a služieb charakteristické pre centrálne zóny miest. Komplexné nákupné možnosti zabezpečuje obchodná galéria CUBICON v Mlynske doline a KAUFLAND na Patrónke vo vzdialenosti cca 3 min. autom. Športovci a rodiny s deťmi ocenia bezprostrednú blízkosť Dunajskej hrádze s cyklotrasou a tenisové kurty pri Habánskom Mlyne cca dve min. autom v Mlynskej doline.

Volajte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk
© Text, obrázky, fotografie a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

 

Cena: 
239 900,00 €
Plocha: 
98.56 m2
Typ inzerátu: 
Typ nehnuteľnosti: 

Štýlová reštaurácia TARPAN 400m2 + TERASA 200m, pozemok 939m2, Petržalka, pri Dostihovej dráhe a Ekonomickej univerzite, cca 120 miest + letná terasa, bez tiarch, vlastník je neplatca DPH
Predaj reštaurácie TARPAN – samostatne stojaceho objektu s pozemkom s kompletným prevádzkovým a technologickým vybavením v lukratívnej lokalite mestskej časti Petržalka v tesnej blízkosti Dostihovej dráhy a Ekonomickej univerzity, ulica Májová, okres Bratislava V.
Výmera podlahovej plochy objektu je cca 400m2 + terasa, celková plocha pozemku je 939m2, z toho zastavaná plocha pod objektom je 436m2 + ostatné plochy o výmere 503m2. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, aktuálne je reštaurácia mimo prevádzky.
Kapacita reštaurácie je cca 120 miest + letná terasa s murovaným grilom. Zásobovanie prevádzky je riešené v zadnej časti objektu s nakladacou rampou a dostatočným manipulačným priestorom s možnosťou zastrešenia a uzavretia.
Interiér reštaurácie je prevedený v jedinečnom štýle s dôrazom na použitie kvalitných materiálov a prepracovanosť detailov s prvkami koloniálneho štýlu a umeleckými artefaktmi so symbolikou konských dostihov, ktoré umocňujú unikátnu atmosféru priestoru.
Dispozične Reštaurácia TARPAN pozostáva zo suterénu, prízemia a podkrovia. Suterén: pozostáva z jednej miestnosti – skladu s mraziacimi boxmi, svetlá výška je 2,60m a zastavaná plocha (4,50 x 6,35) = 28,58m2. Prízemie: pozostáva z reštauračnej časti s barovým pultom a zázemím pozostávajúcim z kuchyne, umyvárne, skladov, sociálnych zariadení pre návštevníkov samostatne pre mužov a pre ženy, ako aj pre personál. Celé prízemie je riešené ako bezbariérové, pôdorys prízemia je nepravidelného tvaru, svetlá výška je 3,70m, po kopulu 6,20m, po striešku kopuly 7,61m. Zastavaná plocha prízemia je 295,00m2. Podkrovie: vstup do podkrovia je z dvora dreveným schodiskom, pôvodne bolo podkrovie riešené ako byt, v súčastnosti je využívané ako kancelárie. Podkrovie pozostáva z otvoreného priestoru kancelárie s kuchynským kútom a kúpeľne.
Kapacita, zariadenie a vybavenie reštaurácie je vhodné na organizovanie aj väčších spoločensko-gastronomických podujatí (svadby, promócie, firemné eventy, večierky, narodeninové párty...vrátane profesionálneho cateringu.)
Priestory reštaurácie sú klimatizované. Príslušenstvom objektu vrátane vonkajších úprav je: - oplotenie pozemku (čiastočne murovaný a čiastočne drevený plot) - spevnené plochy vybudované zo zámkovej dlažby, ukladané do pieskového lôžka o celkovej výmere 215m2/letná terasa s grilom a posedením, - záhonové obrubníky lemujúce z časti zámkovú dlažbu v celkovej dĺžke 103m2, - altánok, drevený, samostatne stojaci s pultovou strechou pôdorysne 8-uhoľníkového tvaru o priemere 7,50m, zastavaná plocha altánku je 44,18m2, svetlá výška v strede je 2,81m.
Parkovanie pre návštevníkov je možné na parkovisku priamo pred vchodom do reštaurácie. Reštaurácia je pripravená na novú prevádzku bez nutnosti ďalších investícií.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o. Volajte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 100 105,  e-mail:  ivmoreal@ivmoreal.sk

Plocha: 
939.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Predaj 6 izb. trojpodl. rodinný dom 230m2 s pozemkom 975m2, ul. V záhradách, rezidenčná lokalita v blízkosti Hradu, na dosah centra. Dom je vhodný aj ako dvojgeneračné rodinné alebo firemné sídlo. 
Výmera úžitkovej plochy domu je 230m2, k domu patrí pozemok - záhrada vo výmere 975m2, vrátane zastavanej plochy 136m2.
Rodinný dom je samostatne stojaci, trojpodlažný (dve nadzemné a jedno podzemné podlažie), každé z nadzemných podlaží má výmeru 114m2. V dome je spolu 6 izieb (na každom poschodí tri), dve z nich sú s balkónom, kuchyňa so samostatnou jedálňou, kúpeľňa s vaňou a toaletou a samostatné wc . Dom je podpivničený, napojený na všetky IS, kúrenie v dome je zabezpečené plynovým kotlom so zásobníkom na teplú vodu (zvlášť pre byt a zvlášť pre obchodný priestor v suteréne).
Dom je murovaný, stavebný materiál: 30cm tehla + zateplenie 10cm Pe, bol skolaudovaný v roku 1972, je čiastočne zrekonštruovaný (nová sedlová strecha - krytina kanadský šindel, výmena okien v r.2011 za plastové, zateplenie a úprava fasády domu).
DISPOZÍCIA: 1.NP (Prízemie): Vstupná chodba, schodisko, jedáleň, 2 izby - spálne, priestranná obývačka, kúpeľňa a wc, samostatná kuchyňa + komora/ špajza. 2.NP (Poschodie): Poschodie domu môže byť využívané ako samostatná bytová jednotka, má identický pôdorys ako prízemie. V obývačke na poschodí je krb. 1.PP (suterén) V suteréne je situovaný samostatný obchodný priestor poskytovaný na prenájom. Priestor tvoria 4 miestnosti a kúpeľňa s wc.
POZEMOK - ZÁHRADA: Pozemok je slnečný, prevažne rovinatý, oplotený, s JV orientáciou, zatrávnený s okrasnou výsadnou + ovocné stromy. Na pozemku sa nachádza drevený altánok a záhradný domček na uskladnenie záhradného náradia.
LOKALITA: Dom je situovaný v rezidenčnej lokalite Starého Mesta v blízkosti Hradu, v diplomatickej štvrti v blízkosti sídiel diplomatických zborov a zahraničných zastupiteľstiev a ambasád. Lokalita je tichá, bezpečná, s dostatkom zelene, na dosah centra mesta.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.
Volajte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend.

Plocha: 
230.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Predaj rodinnej vily s jedinečným pozemkom 1179m2 na Holubyho ul. v lukratívnej rezidenčnej lokalite Starého Mesta pod Slavínom a Horským parkom. Na pozemku sú postavené dva samostatne stojace objekty, obidva objekty sú napojené na všetky IS a sú zateplené.
Celková úžitková plocha obidvoch objektov spolu je 404,23 m2.
1. objekt: 3 podlažná 7 izb. rodinná vila Rodinná vila bola skolaudovaná v r. 2008 a vznikla rekonštrukciou a nadstavbou pôvodného rodinného domu Pozostáva zo 7 obytných miestností (izieb) a príslušenstva, disponuje priestrannou kuchyňou, 3 kúpeľňami, halou a terasou, je čiastočne klimatizovaná... 3D Prehliadka Hlavného objektu 
2. objekt: prístavba v prednej časti pozemku Prístavba je samostatný dvojpodlažný objekt a pozostáva z nadštandardne priestrannej garáže pre 4-5 vozidiel na 1.NP s vjazdom z ulice a 3-izbovej bytovej jednotka s príslušenstvom a samostatným vchodom na 2.NP objektu. 3D Prehliadka Vstupného objektu
Pozemok o výmere 1.179 m2 je oplotený, mierne svahovitý až svahovitý, s terénnymi úpravami s prevládajúcou pôvodne vysadenou zeleňou (pôvodné ihličnany, okrasné dreviny a kry, ovocné stromy...). Orientácia pozemku je juhovýchodná, z časti pozemku aj z vily je nádherný panoramatický výhľad na mesto.
Okolie je charakteristická zástavbou reprezentačných rodinných a firemných sídiel, v tesnej blízkosti vily sa nachádzajú rezidencie ambasád, diplomatických zborov a zahraničných obchodných zastupiteľstiev. Exkluzívnosť lokality je daná taktiež množstvom zelene, vysokou mierou bezpečnosti bývania v lokalite, ako aj minimálnym vplyvom negatívnych faktorov spojených s bývaním v centre (hluk a smog). Vila sa nachádza v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta a do Horského parku.
Nehnuteľnosť je vhodná na kúpu aj ako viacgeneračné rodinné sidlo alebo sídlo firmy na TOP ADRESE.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Cena: 
1 690 000,00 €
Plocha: 
404.23 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Ponúkame na Predaj Komerčný objekt - Penzión,
ktorý sa nachádza v Bratislave časť Trnávka na Rádiovej ulici. 

Jedná sa o novopostavený objekt určený na poskytovanie ubytovania spojené so stravovaním. Nehnuteľnosť tvoria dva objekty, hlavná budova prístupná od ulice je dvojpodlažná s podkrovím umožňujúcim vstavbu - rozšírenie ubytovacích kapacít. V budove sa nachádza recepcia a reštauračná časť s plochou 62m2 a plnohodnotnou profesionálnou kuchyňou, umožňujúce komfortné poskytovanie nielen raňajkového servisu s kapacitou cca 30-35 miest. Penzión má 11 izieb s kapacitou 22 lôžok s možnosťou rozšírenia o 7 izieb vstavbou do strešnej konštrukcie. Budova je čiastočne podpivničená. Vo dvore je umiestnený samostatný dvojpodlažný objekt v ktorom sa nachádzajú dva apartmány / o rozlohe 70m2, 3 izby, dve kúpeľne, toaleta a kuchyňa / s prístupom do záhrady vybavenej okrem rastlej zelene aj posedením a krbom. Blízkosť medzinárodného letiska, bezprostredne napojenie na mestskú dopravu, pešia dostupnosť do Obchodného Centra Avión poskytujúceho prístup k obchodným aj spoločenským aktivitám, je konkurenčnou výhodou, ktorá pozitívne vplýva na veľmi slušnú vyťaženosť penziónu.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

© COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Cena: 
0,00 €
Plocha: 
470.70 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 
Typ nehnuteľnosti: 

Predaj novostavby 5-izb. RD (súčasť dvojdomu) v Slovenskom Grobe - lokalita Malý raj (prvá odbočka, najbližšie k Bratislave), okres Pezinok. Dvojdom má výbornú polohu, je postavený v blízkosti jazierka a detského ihriska. Podlahová plocha predávaného domu je 120 m2, dom je vstave holodomu, je napojený na všetky IS, je dvojpodlažný, nepodpivničený, pozostáva z 5 obytných miestností - izieb, plus 2x kúpeľňa s WC, 2x šatník, balkón a terasa. K domu patrí pozemok o rozlohe 314 m2 vrátane zastavanej plochy pod domom 78 m2. Pred vstupom k rodinnému domu v prednej časti pozemku je položená zámková dlažba a osadený predný plot, zostávajúca časť pozemku je ohradená drôteným pletivom na kovových stĺpikoch.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Prízemie domu pozostáva zo vstupnej haly so schodiskom, kúpeľne s wc, šatníka, obývacej izby s jedálenskou a kuch. časťou a izbou orientovanou do záhrady s možnosťou využitia ako pracovňa alebo hosťovská izba. Na poschodí domu je chodba, kúpeľňa s WC, spálňa s balkónom, samostatný šatník a dve izby orientované smerom do záhrady. Dom sa predáva v nasledovnom štandarde: biela maľovka, plastové okná s trojsklom, múr medzi domami je opatrený akustickou protihlukovou izoláciou, kúrenie dome je podlahové – na prízemí a radiátorové na poschodí zabezpečené plynovým kotlom zn. Protherm Tiger so 40L zásobníkom na teplú vodou, v obývačke sú osadené francúzske posuvné dvere na záhradnú terasu. Dom je murovaný, postavený z tehly – 30 cm hrúbky a je zateplený 10 cm polystyrénom. Internetový rozvod je urobený do obývačky a do dvoch izieb na poschodí. El. zásuvky v dome a ovládače na svietidlá sú značky Legrand. V dome je aktuálne osadené zábradlie na balkóne ako aj vnútorné zábradlie na schodisku.
LOKALITA: Dom sa nachádza v novej obytnej zóne moderných rodinných domov, obec Slovenský Grob, lokalita Malý Raj, okres Pezinok, iba 17 km od centra Bratislavy s výborným dopravným napojením na diaľnicu Bratislava - Trnava, dostupnosť k MHD. Neďaleko je postavené malé obchodné centrum, jazdecká a golfová škola, cyklistické trasy a tenisové kurty. V blízkosti lokality sa nachádza Šurský prales - chránená prírodná rezervácia s unikátnou faunou a flórou. Dom je vhodný na kúpu pre záujemcov preferujúcich skvelé bývanie v pokojnej a tichej lokalitu vidieckeho charakteru v bezprostrednom dotyku prírody avšak na skok do mesta.
PODORYSY a ďalšie podklady na vyžiadanie v RK. Cena domu je 139.500 EUR, dom je bez tiarch. Možnosť dohotovenia domu na kľúč po dohode. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať, obhliadku radi zabezpečíme, kľudne aj cez víkend, od nehnuteľnosti máme k dispozícii kľúče.

Cena: 
139 500,00 €
Plocha: 
120.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 


Predaj nadštandardnej drevostavby so záhradou a dvomi parkovacími stojiskami v nádhernej prírodnej lokalite Plánky na konci mestskej časti Lamač v bezprostrednej blízkosti lesoparku Kačín v zástavbe nových rodinných domov....Drevostavba bola skolaudovaná v roku 2003, je zrubová so sedlovou strechou, čiastočne podpivničená s dvomi nadzemnými podlažiami a presklennou verandou. Úžitková plocha objektu predstavuje cca 115m. Na pozemku je postavený štýlový drevený záhradný altánok s posedením a murovaným grilom. Dispozičné riešenie objektu: 1.NP: denná zóna tvorená priestrannou obývačkou s krbom integrálne prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou spolu vo výmere 34,63m2, kúpeľňa s wc 4,75m, chodba 5,85m, zádverie 3,90m, pavlač 3,57m, presklenná veranda cca 12m2. 2.NP: 3x izby - spálne vo výmere 10,86m, 15,73m, 18,28m chodba so schodiskom 7,40m, balkón I: 4,46m, balkón II: 6,86m, kúpeľňa s wc. Objekt je napojený na elektrickú a vodovodnú prípojku, domový odpad je riešený formou septiku s objemom 11,5m3. Objekt je celoročne obývateľný, je postavený z vysokokvalitného hobľovaného reziva, nosné steny sú zhotovené z trojstranne opílených hranolov hrúbky 180mm a výšky 220mm, stropy sú zhotovené z priznaných trámov 200/220mm so skosenými hranami, vnútorné omietky priečok sú hladké stierkové vápenné. Na podlahách je keramická dlažba, resp. " drevená palubovka" podľa účelu miestností. Podlahy na 1.NP sú zaizolované 50mm polystyrénom s Pe fóliou, podlahy na 2.NP sú tepelne izolované minerálnou vlnou zn. Therwoolin hrúbky 50mm. Tepelná izolácia obvodového plášťa je z interiérovej strany hrúbky 70mm, izolácia podkrovných /zvislých a šikmých/ stien a stropu je hrúbky 135mm. Kompletná projektová dokumentácia je k dispozícii. Interiér domu je prevedený v tradičnom štýle horských dreveníc s dôrazom na prepracovanosť detailov, útulnú atmosféru umocňuje originálny krb s prieduchmi, nábytok na mieru z masívu, dobové solitéry a zariadenie s prvkami umeleckého kováčstva a stolárstva. Výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 566m2, pozemok je oplotený, slnečný, umiestnený na južnom svahu, s pravidelne udržiavanou pôvodnou ako aj okrasnou výsadbou, na pozemku je automatický závlahový systém. V prednej časti pozemku sú vybudované dve parkovacie stojiská s vjazdovou bránou na diaľkové ovládanie. Objekt je na liste vlastníctva klasifikovaný ako chata, resp. budova pre šport a rekreačné účely. Z hľadiska územného začlenenia patrí pod katastrálne územie Záhorská Bystrica. Dostupnosť do centa mesta je cca 10-15 min. autom, komplexné nákupné možnosti vo vzdialenosti cca 10 min. autom poskytuje obchodné centrum BORY, Tesco Lamač, prípadne prevádzky obchodu a služieb priamo v mestskej časti Lamač. Najbližšia zastávka MHD 7 min. pešo. Pôdorysy, prípadne ďalšie doplňujúce informácie zašleme na vyžiadanie. Objekt je vhodný pre náročného klienta.

Cena: 
429 000,00 €
Plocha: 
150.00 m2
Typ inzerátu: 
Poloha: 

Predaj 1 izb. bytu v novostavbe bytového domu na Lužnej ul. (vedľa Šustekovej ul. a domu nábytku Albero). Byt je situovaný na 6/7p., výmera úžitkovej plochy bytu je 37,89m2 vrátane plochy balkóna 5,87m2. K bytu patrí samostatný nebytový priestor - murovaná pivnica v suteréne domu s výmerou 3,86m2. Byt je zariadený v harmonickom nadčasovom štýle s kvalitným nábytkom na mieru. K dispozícii je moderná rohová kuchynská linka s barovým raňajkovým pultom, so zabudovanými spotrebičmi vyššieho radu zn. Electrolux a Gorenje, vrátane umývačky riadu. Výhodou bytu je veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou Geberit. Vo vstupnej chodbe je dvojdverový šatníkový systém rolldoor v kombinácii zrkadlo - drevený dekor s dostatkom úložného priestoru. Prednosťou bytu je veľký balkón s príjemný výhľadom do vnútrobloku so zeleňou s parkovou úpravou. Mesačné náklady na prevádzku bytu podľa výmeru od správcu domu sú 81,- eur/1 osoba s každoročným preplatkom vo výške cca 1-2 mesačné nájmy. Dom je vo výbornej technickej kondícii s vlastnou kotolňou a kamerovým bezpečnostným systémom, vchod je na magnetický čip. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť. Lužná ul. na ktorej sa bytový dom nachádza je situovaná v príjemnej tichej lokalite mimo dosahu rušivých vplyvov z hlavných cestných komunikácii. Vzdialenosť do centra mesta autom alebo MHD je cca 10 min. Byt je kúpou voľný po dohode.

Cena: 
89 000,00 €
Plocha: 
42.00 m2
Typ inzerátu: 
Typ nehnuteľnosti: 

Stránky

Odoberať RSS - Predaj